Free cookie consent management tool by TermsFeed
Search
Close this search box.

Hlídání staveb

Naše bezpečnostní agentura v Plzni nabízí profesionální službu hlídání staveb, které zahrnuje jak fyzickou, tak technickou ostrahu. Zabezpečení staveb je pro nás prioritou a naši zaměstnanci jsou připraveni zajistit ochranu vašich objektů.

Fyzická ostraha staveb zahrnuje přítomnost našich kvalifikovaných strážníků, kteří monitorují a zajišťují bezpečnost staveniště. S technickou ostrahou pak využíváme moderní technologie, jako jsou kamerové systémy na věžích, senzory a alarmy, aby vaše stavby byly chráněny i v nepřítomnosti osob.

Díky naší dlouholeté zkušenosti a profesionálnímu přístupu můžete mít jistotu, že vaše stavby budou v bezpečí.

Jako první kategorií pod hlídání staveb patří fyzická ostraha staveb. Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci ochrání vaše staveniště před neoprávněným vstupem a krádežemi.

Díky přítomnosti našich strážných můžete mít klidnou mysl, že je vaše stavba chráněna před nežádoucími událostmi. Zajistí nejen aktivní monitorování, ale i rychlou a efektivní reakci v případě jakéhokoliv bezpečnostního incidentu.

Nabízíme také možnost kombinace fyzické ostrahy s technickými systémy jako jsou například kamerové systémy, senzory a alarmy pro ještě komplexnější ochranu vašich staveb.

Další naší službou pod hlídání staveb spadá technická ostraha stavby. Fyzická ostraha stavby je tedy plně nahrazena systémem kamerových věží. V rámci naší nabídky získáte v každém z rohů pozemku dvě kamery (technicky jde o jednu zdvojenou kameru) s rozlišením 4K, což je nejlepší možné zabezpečení v dané kategorii.

Díky použité technologii je obraz barevný i v noci, což výrazně přispívá k identifikaci případného pachatele. Každá z kamer má pokročilou detekci osob pomocí technologie DeepLearning, což eliminuje nežádoucí detekce. Každá z kamer disponuje reproduktorem, což ve spojení s detekcí osob může ve vybraném časovém úseku sdělit pachateli, že se nachází někde, kde by neměl a že se o něm ví.

Informace o kamerové věži:

  • kamery budou umístěny ve výšce 4.5 m nad terénem
  • stožár bude umístěn na betonové desce 3m x 1m (součástí každého stožáru je záložní napájení na cca 12 hodin provozu)
  • doba uložení záznamů z kamer jsou vyšší jednotky týdnů (záleží na dané lokaci, jak moc pohybu/změn je v daném prostoru) 
 

Mechanické
prostředky

Zabezpečení prostorů pomocí mechanických prostředků.

Zabezpečovací
systémy

Dokonalé zabezpečení jakéhokoliv objektu.

Rádi Vám poradíme! Ozvěte se nám ještě dnes.

Telefon

+420 603 438 946