Free cookie consent management tool by TermsFeed
Search
Close this search box.

Bezpečnostní terminály

Naše bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní terminály pro rozpoznání obličeje. Autorizace přístupu prošla dlouhou cestu od klíčů, po PIN kódy, přes karty, až po otisky prstů. Nyní jsme vstoupili do éry pokročilejšího biometrického rozpoznávání. Využití terminálu pro rozpoznávání obličeje při řízení přístupu a docházky je na trhu velmi oblíbené, především pro jeho výhodu, je bezdotykový.

Díky pokročilým algoritmům technologie deep learning a dalším funkcím přinášejí terminály pro rozpoznání obličeje Hikvision MinMoe ještě lepší zabezpečení a vyšší efektivitu při řízení přístupu a sledování docházky.

Naše bezpečnostní agentura nabízí bezpečnostní terminály pro rozpoznání obličeje. Autorizace přístupu prošla dlouhou cestu od klíčů, po PIN kódy, přes karty, až po otisky prstů. Nyní jsme vstoupili do éry pokročilejšího biometrického rozpoznávání. Využití terminálu pro rozpoznávání obličeje při řízení přístupu a docházky je na trhu velmi oblíbené, především pro jeho výhodu, je bezdotykový. Díky pokročilým algoritmům technologie deep learning a dalším funkcím přinášejí terminály pro rozpoznání obličeje Hikvision MinMoe ještě lepší zabezpečení a vyšší efektivitu při řízení přístupu a sledování docházky.

Správa a obsluha nebyla nikdy snadnější:

Terminály pro rozpoznávání obličeje HIKVISION podporují rychlou a snadnou registraci prostřednictvím více přístupových metod a pohodlnou konfiguraci zařízení přes web, nebo GUI.

  • Přístupové metody zahrnují kartu, PIN kód, otisk prstu, obličej a duhovku
  • Podporuje konfiguraci webu nebo GUI
  • Dálkové ovládání přes aplikaci v telefonu Hik-Connect

Kategorie produktů:

  • řada Value
  • řada Pro
  • řada Ultra
  • Moduly rozpoznávání obličeje pro turnikety